Vaš internetový prohlížeč je zastaralý nebo nepodporovaný, aktualizujte si jej prosím, nebo zkuste nový.×

Mobilní zařízení v současné době nejsou podporována.×

Od semifinále neplatí omezení max. 3 hráčů z jednoho týmu.

Rozpis kol

Číslo kola Začátek kola Konec posledního zápasu Zápasů v kole
1 19.9.2013 (Čt) 19:00 19.9.2013 (Čt) 23:05 24
2 3.10.2013 (Čt) 18:00 3.10.2013 (Čt) 23:05 24
3 24.10.2013 (Čt) 18:00 24.10.2013 (Čt) 23:05 24
4 7.11.2013 (Čt) 18:00 7.11.2013 (Čt) 23:05 24
5 28.11.2013 (Čt) 18:00 28.11.2013 (Čt) 23:05 24
6 12.12.2013 (Čt) 19:00 12.12.2013 (Čt) 23:05 24
7 20.2.2014 (Čt) 18:00 20.2.2014 (Čt) 23:05 16
8 27.2.2014 (Čt) 18:00 27.2.2014 (Čt) 23:05 16
9 13.3.2014 (Čt) 19:00 13.3.2014 (Čt) 23:05 8
10 20.3.2014 (Čt) 18:00 20.3.2014 (Čt) 23:05 8
11 3.4.2014 (Čt) 21:05 3.4.2014 (Čt) 23:05 4
12 10.4.2014 (Čt) 21:05 10.4.2014 (Čt) 23:05 4
13 24.4.2014 (Čt) 21:05 24.4.2014 (Čt) 23:05 2
14 1.5.2014 (Čt) 21:05 1.5.2014 (Čt) 23:05 2

Rozpis zápasů

Kolo Začátek Týmy
1 19.9.2013 (Čt) 19:00 CS Pandurii - Dněpropetrovsk
1 19.9.2013 (Čt) 19:00 Frankfurt - Bordeaux
1 19.9.2013 (Čt) 19:00 Maribor - Rubin
1 19.9.2013 (Čt) 19:00 St. Gallen - Kubaň Krasnodar
1 19.9.2013 (Čt) 19:00 M. Tel-Aviv - APOEL
1 19.9.2013 (Čt) 19:00 Záhřeb - Čer. Oděsa
1 19.9.2013 (Čt) 19:00 Eindhoven - Ludogorets
1 19.9.2013 (Čt) 19:00 Salzburg - Elfsborg
1 19.9.2013 (Čt) 19:00 Standard - Esbjerg
1 19.9.2013 (Čt) 19:00 Waregem - Wigan
1 19.9.2013 (Čt) 19:00 Fiorentina - Ferreira
1 19.9.2013 (Čt) 19:00 Valencia - Swansea
1 19.9.2013 (Čt) 21:05 Freiburg - Liberec
1 19.9.2013 (Čt) 21:05 Guimarães - HNK Rijeka
1 19.9.2013 (Čt) 21:05 Apollon Limassol - Trabzonspor
1 19.9.2013 (Čt) 21:05 Lazio - Legia
1 19.9.2013 (Čt) 21:05 Šeriff - Machačkala
1 19.9.2013 (Čt) 21:05 Tottenham - Tromsø
1 19.9.2013 (Čt) 21:05 Maccabi Haifa - Alkmaar
1 19.9.2013 (Čt) 21:05 Real Betis - Lyon
1 19.9.2013 (Čt) 21:05 Estoril - Sevilla
1 19.9.2013 (Čt) 21:05 Soluň - Karaganda
1 19.9.2013 (Čt) 21:05 Kyjev - Genk
1 19.9.2013 (Čt) 21:05 FC Thun - Rapid
2 3.10.2013 (Čt) 18:00 Rubin - Waregem
2 3.10.2013 (Čt) 18:00 Machačkala - Tottenham
2 3.10.2013 (Čt) 18:00 Karaganda - Maccabi Haifa
2 3.10.2013 (Čt) 18:00 Kubaň Krasnodar - Valencia
2 3.10.2013 (Čt) 19:00 Legia - Apollon Limassol
2 3.10.2013 (Čt) 19:00 Trabzonspor - Lazio
2 3.10.2013 (Čt) 19:00 Tromsø - Šeriff
2 3.10.2013 (Čt) 19:00 Lyon - Guimarães
2 3.10.2013 (Čt) 19:00 Alkmaar - Soluň
2 3.10.2013 (Čt) 19:00 Genk - FC Thun
2 3.10.2013 (Čt) 19:00 Rapid - Kyjev
2 3.10.2013 (Čt) 19:00 Sevilla - Freiburg
2 3.10.2013 (Čt) 19:00 Liberec - Estoril
2 3.10.2013 (Čt) 19:00 HNK Rijeka - Real Betis
2 3.10.2013 (Čt) 21:05 Esbjerg - Salzburg
2 3.10.2013 (Čt) 21:05 Wigan - Maribor
2 3.10.2013 (Čt) 21:05 Dněpropetrovsk - Fiorentina
2 3.10.2013 (Čt) 21:05 Ferreira - CS Pandurii
2 3.10.2013 (Čt) 21:05 APOEL - Frankfurt
2 3.10.2013 (Čt) 21:05 Ludogorets - Záhřeb
2 3.10.2013 (Čt) 21:05 Čer. Oděsa - Eindhoven
2 3.10.2013 (Čt) 21:05 Elfsborg - Standard
2 3.10.2013 (Čt) 21:05 Bordeaux - M. Tel-Aviv
2 3.10.2013 (Čt) 21:05 Swansea - St. Gallen
3 24.10.2013 (Čt) 18:00 Machačkala - Tromsø
3 24.10.2013 (Čt) 18:00 Karaganda - Alkmaar
3 24.10.2013 (Čt) 19:00 Trabzonspor - Legia
3 24.10.2013 (Čt) 19:00 Apollon Limassol - Lazio
3 24.10.2013 (Čt) 19:00 Lyon - HNK Rijeka
3 24.10.2013 (Čt) 19:00 Šeriff - Tottenham
3 24.10.2013 (Čt) 19:00 Freiburg - Estoril
3 24.10.2013 (Čt) 19:00 Liberec - Sevilla
3 24.10.2013 (Čt) 19:00 Kyjev - FC Thun
3 24.10.2013 (Čt) 19:00 Genk - Rapid
3 24.10.2013 (Čt) 19:00 Soluň - Maccabi Haifa
3 24.10.2013 (Čt) 19:00 Real Betis - Guimarães
3 24.10.2013 (Čt) 21:05 Frankfurt - M. Tel-Aviv
3 24.10.2013 (Čt) 21:05 Bordeaux - APOEL
3 24.10.2013 (Čt) 21:05 Fiorentina - CS Pandurii
3 24.10.2013 (Čt) 21:05 Ferreira - Dněpropetrovsk
3 24.10.2013 (Čt) 21:05 Swansea - Kubaň Krasnodar
3 24.10.2013 (Čt) 21:05 Valencia - St. Gallen
3 24.10.2013 (Čt) 21:05 Záhřeb - Eindhoven
3 24.10.2013 (Čt) 21:05 Salzburg - Standard
3 24.10.2013 (Čt) 21:05 Wigan - Rubin
3 24.10.2013 (Čt) 21:05 Waregem - Maribor
3 24.10.2013 (Čt) 21:05 Elfsborg - Esbjerg
3 24.10.2013 (Čt) 21:05 Čer. Oděsa - Ludogorets
4 7.11.2013 (Čt) 18:00 Kubaň Krasnodar - Swansea
4 7.11.2013 (Čt) 18:00 Rubin - Wigan
4 7.11.2013 (Čt) 19:00 APOEL - Bordeaux
4 7.11.2013 (Čt) 19:00 St. Gallen - Valencia
4 7.11.2013 (Čt) 19:00 Ludogorets - Čer. Oděsa
4 7.11.2013 (Čt) 19:00 Eindhoven - Záhřeb
4 7.11.2013 (Čt) 19:00 Esbjerg - Elfsborg
4 7.11.2013 (Čt) 19:00 Standard - Salzburg
4 7.11.2013 (Čt) 19:00 Maribor - Waregem
4 7.11.2013 (Čt) 19:00 Dněpropetrovsk - Ferreira
4 7.11.2013 (Čt) 19:00 CS Pandurii - Fiorentina
4 7.11.2013 (Čt) 19:00 M. Tel-Aviv - Frankfurt
4 7.11.2013 (Čt) 21:05 Legia - Trabzonspor
4 7.11.2013 (Čt) 21:05 Lazio - Apollon Limassol
4 7.11.2013 (Čt) 21:05 Alkmaar - Karaganda
4 7.11.2013 (Čt) 21:05 Maccabi Haifa - Soluň
4 7.11.2013 (Čt) 21:05 Tottenham - Šeriff
4 7.11.2013 (Čt) 21:05 Tromsø - Machačkala
4 7.11.2013 (Čt) 21:05 Rapid - Genk
4 7.11.2013 (Čt) 21:05 FC Thun - Kyjev
4 7.11.2013 (Čt) 21:05 Sevilla - Liberec
4 7.11.2013 (Čt) 21:05 Estoril - Freiburg
4 7.11.2013 (Čt) 21:05 HNK Rijeka - Lyon
4 7.11.2013 (Čt) 21:05 Guimarães - Real Betis
5 28.11.2013 (Čt) 18:00 Machačkala - Šeriff
5 28.11.2013 (Čt) 18:00 Kubaň Krasnodar - St. Gallen
5 28.11.2013 (Čt) 18:00 Karaganda - Soluň
5 28.11.2013 (Čt) 18:00 Rubin - Maribor
5 28.11.2013 (Čt) 19:00 Trabzonspor - Apollon Limassol
5 28.11.2013 (Čt) 19:00 HNK Rijeka - Guimarães
5 28.11.2013 (Čt) 19:00 Lyon - Real Betis
5 28.11.2013 (Čt) 19:00 Sevilla - Estoril
5 28.11.2013 (Čt) 19:00 Liberec - Freiburg
5 28.11.2013 (Čt) 19:00 Rapid - FC Thun
5 28.11.2013 (Čt) 19:00 Genk - Kyjev
5 28.11.2013 (Čt) 19:00 Tromsø - Tottenham
5 28.11.2013 (Čt) 19:00 Alkmaar - Maccabi Haifa
5 28.11.2013 (Čt) 19:00 Legia - Lazio
5 28.11.2013 (Čt) 21:05 Dněpropetrovsk - CS Pandurii
5 28.11.2013 (Čt) 21:05 Bordeaux - Frankfurt
5 28.11.2013 (Čt) 21:05 APOEL - M. Tel-Aviv
5 28.11.2013 (Čt) 21:05 Ferreira - Fiorentina
5 28.11.2013 (Čt) 21:05 Čer. Oděsa - Záhřeb
5 28.11.2013 (Čt) 21:05 Ludogorets - Eindhoven
5 28.11.2013 (Čt) 21:05 Elfsborg - Salzburg
5 28.11.2013 (Čt) 21:05 Esbjerg - Standard
5 28.11.2013 (Čt) 21:05 Wigan - Waregem
5 28.11.2013 (Čt) 21:05 Swansea - Valencia
6 12.12.2013 (Čt) 19:00 Eindhoven - Čer. Oděsa
6 12.12.2013 (Čt) 19:00 Salzburg - Esbjerg
6 12.12.2013 (Čt) 19:00 M. Tel-Aviv - Bordeaux
6 12.12.2013 (Čt) 19:00 Valencia - Kubaň Krasnodar
6 12.12.2013 (Čt) 19:00 Standard - Elfsborg
6 12.12.2013 (Čt) 19:00 Waregem - Rubin
6 12.12.2013 (Čt) 19:00 Maribor - Wigan
6 12.12.2013 (Čt) 19:00 CS Pandurii - Ferreira
6 12.12.2013 (Čt) 19:00 St. Gallen - Swansea
6 12.12.2013 (Čt) 19:00 Záhřeb - Ludogorets
6 12.12.2013 (Čt) 19:00 Frankfurt - APOEL
6 12.12.2013 (Čt) 19:00 Fiorentina - Dněpropetrovsk
6 12.12.2013 (Čt) 21:05 Freiburg - Sevilla
6 12.12.2013 (Čt) 21:05 Kyjev - Rapid
6 12.12.2013 (Čt) 21:05 Guimarães - Lyon
6 12.12.2013 (Čt) 21:05 Maccabi Haifa - Karaganda
6 12.12.2013 (Čt) 21:05 Tottenham - Machačkala
6 12.12.2013 (Čt) 21:05 FC Thun - Genk
6 12.12.2013 (Čt) 21:05 Soluň - Alkmaar
6 12.12.2013 (Čt) 21:05 Šeriff - Tromsø
6 12.12.2013 (Čt) 21:05 Lazio - Trabzonspor
6 12.12.2013 (Čt) 21:05 Apollon Limassol - Legia
6 12.12.2013 (Čt) 21:05 Real Betis - HNK Rijeka
6 12.12.2013 (Čt) 21:05 Estoril - Liberec
7 20.2.2014 (Čt) 18:00 Machačkala - Genk
7 20.2.2014 (Čt) 19:00 Čer. Oděsa - Lyon
7 20.2.2014 (Čt) 19:00 Liberec - Alkmaar
7 20.2.2014 (Čt) 19:00 Kyjev - Valencia
7 20.2.2014 (Čt) 19:00 Esbjerg - Fiorentina
7 20.2.2014 (Čt) 19:00 Dněpropetrovsk - Tottenham
7 20.2.2014 (Čt) 19:00 Juventus - Trabzonspor
7 20.2.2014 (Čt) 19:00 Soluň - Benfica
7 20.2.2014 (Čt) 21:05 Lazio - Ludogorets
7 20.2.2014 (Čt) 21:05 Swansea - Neapol
7 20.2.2014 (Čt) 21:05 Porto - Frankfurt
7 20.2.2014 (Čt) 21:05 Plzeň - Šachtar
7 20.2.2014 (Čt) 21:05 Ajax - Salzburg
7 20.2.2014 (Čt) 21:05 M. Tel-Aviv - Basilej
7 20.2.2014 (Čt) 21:05 Maribor - Sevilla
7 20.2.2014 (Čt) 21:05 Real Betis - Rubin
8 27.2.2014 (Čt) 18:00 Rubin - Real Betis
8 27.2.2014 (Čt) 19:00 Neapol - Swansea
8 27.2.2014 (Čt) 19:00 Salzburg - Ajax
8 27.2.2014 (Čt) 19:00 Basilej - M. Tel-Aviv
8 27.2.2014 (Čt) 19:00 Frankfurt - Porto
8 27.2.2014 (Čt) 19:00 Ludogorets - Lazio
8 27.2.2014 (Čt) 19:00 Sevilla - Maribor
8 27.2.2014 (Čt) 19:00 Šachtar - Plzeň
8 27.2.2014 (Čt) 21:05 Trabzonspor - Juventus
8 27.2.2014 (Čt) 21:05 Valencia - Kyjev
8 27.2.2014 (Čt) 21:05 Tottenham - Dněpropetrovsk
8 27.2.2014 (Čt) 21:05 Fiorentina - Esbjerg
8 27.2.2014 (Čt) 21:05 Alkmaar - Liberec
8 27.2.2014 (Čt) 21:05 Lyon - Čer. Oděsa
8 27.2.2014 (Čt) 21:05 Benfica - Soluň
8 27.2.2014 (Čt) 21:05 Genk - Machačkala
9 13.3.2014 (Čt) 19:00 Basilej - Salzburg
9 13.3.2014 (Čt) 19:00 Ludogorets - Valencia
9 13.3.2014 (Čt) 19:00 Porto - Neapol
9 13.3.2014 (Čt) 21:05 Lyon - Plzeň
9 13.3.2014 (Čt) 21:05 Sevilla - Real Betis
9 13.3.2014 (Čt) 21:05 Alkmaar - Machačkala
9 13.3.2014 (Čt) 21:05 Tottenham - Benfica
9 13.3.2014 (Čt) 21:05 Juventus - Fiorentina
10 20.3.2014 (Čt) 18:00 Machačkala - Alkmaar
10 20.3.2014 (Čt) 19:00 Valencia - Ludogorets
10 20.3.2014 (Čt) 19:00 Plzeň - Lyon
10 20.3.2014 (Čt) 19:00 Benfica - Tottenham
10 20.3.2014 (Čt) 19:00 Fiorentina - Juventus
10 20.3.2014 (Čt) 21:05 Real Betis - Sevilla
10 20.3.2014 (Čt) 21:05 Neapol - Porto
10 20.3.2014 (Čt) 21:05 Salzburg - Basilej
11 3.4.2014 (Čt) 21:05 Porto - Sevilla
11 3.4.2014 (Čt) 21:05 Lyon - Juventus
11 3.4.2014 (Čt) 21:05 Basilej - Valencia
11 3.4.2014 (Čt) 21:05 Alkmaar - Benfica
12 10.4.2014 (Čt) 21:05 Sevilla - Porto
12 10.4.2014 (Čt) 21:05 Valencia - Basilej
12 10.4.2014 (Čt) 21:05 Benfica - Alkmaar
12 10.4.2014 (Čt) 21:05 Juventus - Lyon
13 24.4.2014 (Čt) 21:05 Benfica - Juventus
13 24.4.2014 (Čt) 21:05 Sevilla - Valencia
14 1.5.2014 (Čt) 21:05 Valencia - Sevilla
14 1.5.2014 (Čt) 21:05 Juventus - Benfica
Další kolo:
/ : :
My_team_btn