Váš internetový prohlížeč je zastaralý nebo nepodporovaný, aktualizujte si jej prosím, nebo zkuste nový.×

Mobilní zařízení v současné době nejsou podporována.×

Rozpis kol

Kolo Začátek kola Konec posledního zápasu Zápasů v kole
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 18:00 18.9.2014 (Čt) 23:05 24
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 17:00 2.10.2014 (Čt) 23:05 24
3. kolo 22.10.2014 (St) 18:00 23.10.2014 (Čt) 23:05 24
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 18:00 6.11.2014 (Čt) 23:05 24
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 17:00 27.11.2014 (Čt) 23:05 24
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 18:00 11.12.2014 (Čt) 23:05 24

Rozpis zápasů

Kolo Začátek Týmy
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 18:00 Karabach - Saint-Étienne
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 19:00 Besiktas - Asteras
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 19:00 Mönchengladbach - Villarreal
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 19:00 Dněpropetrovsk - Inter
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 19:00 Panathinaikos - Din. Moskva
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 19:00 Kodaň - Helsinki
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 19:00 Salzburg - Celtic
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 19:00 Club Brugge - Turín
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 19:00 Eindhoven - Estoril
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 19:00 Apollon Limassol - Curych
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 19:00 Partizan - Tottenham
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 19:00 Záhřeb - Astra Giurgiu
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 21:05 Lille - Krasnodar
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 21:05 Met. Charkov - Trabzonspor
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 21:05 Young Boys - Slovan
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 21:05 Sevilla - Feyenoord
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 21:05 Fiorentina - Guingamp
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 21:05 Everton - Wolfsburg
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 21:05 Rio Ave - Kyjev
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 21:05 Steaua Buk. - Aalborg
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 21:05 Standard - HNK Rijeka
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 21:05 Legia - Lokeren
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 21:05 Soluň - Dinamo Minsk
1. kolo 18.9.2014 (Čt) 21:05 Neapol - Sparta
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 18:00 Din. Moskva - Eindhoven
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 18:00 Krasnodar - Everton
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 19:00 Aalborg - Rio Ave
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 19:00 Lokeren - Met. Charkov
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 19:00 Sparta - Young Boys
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 19:00 HNK Rijeka - Sevilla
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 19:00 Dinamo Minsk - Fiorentina
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 19:00 Kyjev - Steaua Buk.
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 19:00 Wolfsburg - Lille
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 19:00 Feyenoord - Standard
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 19:00 Trabzonspor - Legia
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 19:00 Guingamp - Soluň
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 19:00 Slovan - Neapol
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 21:05 Tottenham - Besiktas
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 21:05 Villarreal - Apollon Limassol
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 21:05 Saint-Étienne - Dněpropetrovsk
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 21:05 Celtic - Záhřeb
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 21:05 Inter - Karabach
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 21:05 Asteras - Partizan
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 21:05 Curych - Mönchengladbach
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 21:05 Helsinki - Club Brugge
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 21:05 Estoril - Panathinaikos
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 21:05 Astra Giurgiu - Salzburg
2. kolo 2.10.2014 (Čt) 21:05 Turín - Kodaň
3. kolo 22.10.2014 (St) 18:00 Met. Charkov - Legia
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 18:00 Krasnodar - Wolfsburg
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 19:00 Aalborg - Kyjev
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 19:00 Trabzonspor - Lokeren
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 19:00 Steaua Buk. - Rio Ave
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 19:00 Standard - Sevilla
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 19:00 Soluň - Fiorentina
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 19:00 Lille - Everton
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 19:00 HNK Rijeka - Feyenoord
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 19:00 Dinamo Minsk - Guingamp
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 19:00 Young Boys - Neapol
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 19:00 Slovan - Sparta
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 21:05 Dněpropetrovsk - Karabach
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 21:05 Estoril - Din. Moskva
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 21:05 Partizan - Besiktas
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 21:05 Mönchengladbach - Apollon Limassol
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 21:05 Inter - Saint-Étienne
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 21:05 Salzburg - Záhřeb
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 21:05 Tottenham - Asteras
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 21:05 Villarreal - Curych
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 21:05 Turín - Helsinki
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 21:05 Eindhoven - Panathinaikos
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 21:05 Celtic - Astra Giurgiu
3. kolo 23.10.2014 (Čt) 21:05 Club Brugge - Kodaň
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 18:00 Din. Moskva - Estoril
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 18:00 Karabach - Dněpropetrovsk
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 19:00 Curych - Villarreal
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 19:00 Helsinki - Turín
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 19:00 Kodaň - Club Brugge
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 19:00 Saint-Étienne - Inter
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 19:00 Besiktas - Partizan
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 19:00 Apollon Limassol - Mönchengladbach
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 19:00 Asteras - Tottenham
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 21:05 Panathinaikos - Eindhoven
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 21:05 Záhřeb - Salzburg
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 21:05 Astra Giurgiu - Celtic
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 21:05 Lokeren - Trabzonspor
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 21:05 Sevilla - Standard
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 21:05 Fiorentina - Soluň
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 21:05 Kyjev - Aalborg
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 21:05 Everton - Lille
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 21:05 Guingamp - Dinamo Minsk
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 21:05 Neapol - Young Boys
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 21:05 Wolfsburg - Krasnodar
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 21:05 Rio Ave - Steaua Buk.
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 21:05 Sparta - Slovan
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 21:05 Feyenoord - HNK Rijeka
4. kolo 6.11.2014 (Čt) 21:05 Legia - Met. Charkov
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 17:00 Din. Moskva - Panathinaikos
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 18:00 Krasnodar - Lille
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 19:00 Feyenoord - Sevilla
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 19:00 Guingamp - Fiorentina
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 19:00 Aalborg - Steaua Buk.
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 19:00 Wolfsburg - Everton
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 19:00 HNK Rijeka - Standard
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 19:00 Lokeren - Legia
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 19:00 Dinamo Minsk - Soluň
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 19:00 Slovan - Young Boys
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 19:00 Trabzonspor - Met. Charkov
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 19:00 Sparta - Neapol
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 19:00 Kyjev - Rio Ave
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 21:05 Asteras - Besiktas
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 21:05 Saint-Étienne - Karabach
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 21:05 Inter - Dněpropetrovsk
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 21:05 Astra Giurgiu - Záhřeb
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 21:05 Tottenham - Partizan
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 21:05 Villarreal - Mönchengladbach
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 21:05 Estoril - Eindhoven
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 21:05 Celtic - Salzburg
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 21:05 Turín - Club Brugge
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 21:05 Curych - Apollon Limassol
5. kolo 27.11.2014 (Čt) 21:05 Helsinki - Kodaň
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 18:00 Dněpropetrovsk - Saint-Étienne
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 18:00 Karabach - Inter
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 19:00 Záhřeb - Celtic
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 19:00 Partizan - Asteras
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 19:00 Mönchengladbach - Curych
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 19:00 Panathinaikos - Estoril
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 19:00 Salzburg - Astra Giurgiu
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 19:00 Kodaň - Turín
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 19:00 Club Brugge - Helsinki
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 19:00 Eindhoven - Din. Moskva
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 19:00 Besiktas - Tottenham
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 19:00 Apollon Limassol - Villarreal
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 21:05 Sevilla - HNK Rijeka
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 21:05 Everton - Krasnodar
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 21:05 Standard - Feyenoord
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 21:05 Soluň - Guingamp
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 21:05 Neapol - Slovan
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 21:05 Lille - Wolfsburg
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 21:05 Rio Ave - Aalborg
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 21:05 Young Boys - Sparta
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 21:05 Legia - Trabzonspor
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 21:05 Fiorentina - Dinamo Minsk
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 21:05 Steaua Buk. - Kyjev
6. kolo 11.12.2014 (Čt) 21:05 Met. Charkov - Lokeren
My_team_btn